Викладачі кафедри німецької філології, завідувачка кафедри Леся Овсієнко та викладачка Анастасія Ришкова, взяли участь у Дигітальному конгресі.

Захід відбувся 22 травня за сприяння Гете-Інституту в Україні та став однією з важливих подій року.

Основні теми, що обговорювалися: питання штучного інтелекту як нової світової реальності, наслідки дигіталізації, особливості застосування цифрових технологій у навчанні та вихованні молоді у ЗВО та ЗСО.

Серед експертів конгресу були: німецький науковець з дизайну цифрових технологій Саша Фрізіке із Берліну, засновник всесвітньовідомого стартапу «Petcube» Ярослав Ажнюк та багато інших.

Велика вдячність організаторам за низку практичних воркшопів, де можна було ознайомитися із найновішими методами викладання німецької мови, поставити питання провідним фахівцям галузі і взяти участь у конкурсі на краще питання конгресу.

Кафедра німецької філології