У Черкаському міському Будинку культури імені Івана Кулика відбувся фінал Черкаської молодіжної ліги КВК. За перемогу боролися команди «Хулігани зелених вулиць» (ЧНУ ім. Богдана Хмельницького), шкільна команда «Чорнобай Юнайтед», монокоманда «Выживший» (ЧНУ ім. Богдана Хмельницького), а також дівоча команда «Не подарок» (Київ-Черкаси).

За підсумками трьох конкурсів (візитівка, розминка і СТЕМ) чемпіоном молодіжної ліги-2018 стала команда «Хулігани зелених вулиць» у складі Руслана Травкіна (ННІ історії і філософії, 3 курс, автор і актор) і Станіслава Царукяна (ННІ економіки і права, 4 курс, капітан, актор і автор). Звуковий супровід команді надавав ще один студент ННІ історії і філософії — Ярослав Хандусь.

П'ятикурсник Андрій Шведін, який представляв монокоманду (команда з однієї особи) «Выживший», посів третє місце. Допомагав у виступах йому Микола Нездолій, шестикурсник ННІ історії і філософії.

Університетська родина вітає кавеенівців і бажає подальшої творчої самореалізації!

ННІ історії і філософії