Команда українських студентів спільно з SUSK (Союзом Українського Студентства Канади), об'єднались, щоб організувати проєкт Unissued Diplomas — виставку дипломів, які студенти ніколи не отримають через те, що загинули внаслідок повномасштабного російського вторгнення: на фронті чи в цивільних умовах.

З-поміж 36 історій студентів, життя яких забрала росія — історія студента Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександра Коцуконя. Олександр мріяв стати журналістом і працювати за професією, але став бійцем полку «Азов». 22 березня він загинув, захищаючи український Маріуполь.

— Ми хочемо цією акцією нагадати світові про війну, яка сьогодні триває та ціну, яку щодня платять українці у своїй боротьбі за свободу, — розповіла студентка 4-г курсу спеціальності 033 «Філософія та конфліктологія» ЧНУ, Національний координатор Союзу українських студентів Канади  Марія Боковня. — «Невидані дипломи» вшановують пам'ять українських студентів, які ніколи не закінчать навчання, бо їхні життя забрала російська навала.

Виставка пройде в 45+ університетах світу (Канада, США, Європа, Японія, Австралія). Розпочала свою роботу 24 лютого, у річницю дня, коли вся Україна прокинулася від вибухів, і триватиме до 11 березня.

Сайт проєкту та детальніше про нього тут

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького