Наукова діяльність фізиків Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького активно розвивається, не зважаючи на складні умови сьогодення.

На Міжнародній конференції «Ріст кристалів» у польському Гданську була представлена доповідь професора  Андрія Гусака і доцента Ярослава Короля кафедри фізики  з технологій отримання нано-пентаоксиду ванадію — перспективного матеріалу для літій-іонних батарей та суперконденсаторів.

Цей напрямок розвивався в межах черкасько-краківського проекту у 2019—2021рр. та були отримані важливі результати, зокрема, з фізики аномальної морфологічної трансформації нанокристалів.

Також господарі познайомили учасників конференції із старовинним морським Гданськом, кампусом гданського технологічного університету і «секретом» польського успіху — Центром Cолідарності.

Приємно відзначити, що на кожному кроці відчувалась щира підтримка України!

Кафедра фізики