Директорка навчально-наукового інституту історії й філософії, професорка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Наталія Іванівна Земзюліна пройшла академічне стажування в Опольському університеті (Польща) у відділенні Історії та педагогіки.

Програма стажування включала читання лекцій, знайомство з адміністративною роботою і особливістю викладання в польських ВНЗ, зокрема, порівняння навчальних програм та методики викладання.

Під час проходження стажування Наталія Іванівна зустрілася з адміністрацією Опольського університету та уклала домовленості про подальші форми академічного обміну не лише науково-педагогічних працівників, а й студентів та аспірантів. Директорка інституту також домовилася про бази археологічних практик у Польщі для студентів навчально-наукового інституту історії і філософії.

 

Нагадаємо, міжнародна діяльність є важливим напрямом роботи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Університет на підставі міжнародних угод співпрацює з понад сотнею закордонних партнерів. Крім того, у ЧНУ навчаються студенти з 19 країн світу. Науковці та студенти університету беруть участь у міжнародних програмах обміну: програмі академічних обмінів імені Фулбрайта, німецькій програмі академічних обмінів ДААД, грантових програмах Європейського Союзу — 7 рамковій програмі, Еразмус+, Темпус, Горизонт 2020. Не менш результативною є участь науковців у міжнародних проектах – спільно з Опольським університетом (Польща), університетом Yuzuncu Yil University (Туреччина), Університетом Бат Спа (Велика Британія), зі Словацьким університетом сільського господарства в Нітра, з Тбіліським державним університетом імені Іване Джавахішвілі (Грузія), МОН України та Вестмінстерським університетом (Велика Британія). Більш, ніж 100 наших студентів навчалися чи стажувалися в закордонних ВНЗ. 11 осіб отримали подвійний диплом у Вищій лінгвістичній школі м. Ченстохова (Польща).

ННІ історії й філософії