Що робити, коли вам надали неякісну медичну послугу, та як визначити, що надана медична послуга є неякісною — на ці та багато інших питань в ефірі «Українського радіо. Рось»  відповідає директорка юридичної клініки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, доцентка кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін Олена Кульбашна.

Під час прямого ефіру в програмі «Радіодень» із ведучим Іваном Лилою Олена Анатоліївна проконсультувала радіослухачів, як захистити свої права.

ПОВНИЙ ЗАПИС ПРОГРАМИ

 

Нагадаємо, з 2007 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького діє «Юридична клініка» Студенти, які навчаються за спеціальністю «Правознавство» ((ННІ економіки і права), можуть отримати практичний досвід роботи, а відвідувачі — кваліфіковану і безоплатну правову допомогу.

 Установа є членом Асоціації юридичних клінік України. Вона співпрацює з Черкаським місцевим центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За останнє десятиріччя вже понад пів тисячі громадян, зокрема пенсіонерів, дітей-сиріт, опікунів та людей з інвалідністю отримали кваліфіковану правову допомогу. Послугами юридичної клініки також користуються студенти ЧНУ.

До роботи клініки залучаються кращі студенти, що навчаються за напрямом підготовки «Право». Вони працюють під керівництвом досвідчених викладачів-кураторів, які надають необхідну методичну й теоретичну допомогу в підготовці юридичних консультацій.  

 У юридичній клініці ЧНУ надають консультації у сфері цивільного, сімейного, трудового, житлового, господарського права; складають процесуальні документи; пишуть звернення та інші непроцесуальні документи; дають роз’яснення щодо законодавства, з нормами якого працюють.

Прийом громадян із надання безоплатної правової допомоги проводиться за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка 81, корпус №1, кабінет №123. Кожного вівторка та четверга з 9:00 до 12:00 та з 14:00 до 17:00 протягом навчального року. 
У період дистанційного навчання можна отримати правову допомогу онлайн, задавши основні запитання у листі.

Контакти:

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Instagram: legalclinik (Юридична клініка ЧНУ ім. Богдана Хмельницького)

 

 

 

Юридична клініка