У навчально-науковому інституті історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся брейн-ринг. Учасниками заходу стали студенти другого курсу інституту.

Майбутні історики взяли участь в конкурсі «Історична галерея». Студенти відгадували імена відомих постатей, таких як Ліна Костенко, Пилип Орлик, Соломія Крушельницька та Павло Скоропадський. Цікавими для учасників стали конкурси «Історична хроніка подій», «Відгадай мелодію» та «Пісенний Крокодил».

Захід пройшов у дружній атмосфері. Кожен отримав позитивні емоції та враження. За результатами брейн-рингу перемогла дружба, а студенти отримали пам’ятні подарунки від інституту.

Анна Майданик, студентка 2-го курсу ННІ історії та філософії

Фото: Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького