Налаштування доступності

bgb
 
 
 
 

Досвід реалізації дуальної форми здобуття вищої освіти у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького представлено у збірнику Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

Збірник призначено для закладів освіти, роботодавців та їхніх об’єднань, експертів в галузі освіти, здобувачів освіти, органів державної влади, місцевого самоврядування, які опікуються питаннями освіти, інших суб’єктів, зацікавлених у розвитку кадрового потенціалу і поширенні дуальної форми здобуття освіти в Україні. В ньому узагальнено певний досвід, здобутки, проблеми, рекомендації впровадження дуального навчання.

У статті досвід Черкаського національного представлено перші напрацювання і здобутки гарантів освітніх програм 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», 101 «Екологія», 201 «Агрономія», 071 «Облік і оподаткування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та інших, які спільно з навчально-методичним відділом розробляли внутрішні нормативи та впроваджували практику реалізації дуальної форми здобуття вищої освіти за різними спеціальностями університету. Також зазначено інформацію про студентів, які у поточному навчальному році навчаються за дуальною формою.

З 2022 року в Україні за підтримки USAID стартував проєкт «Дуальна освіта для України», ЧНУ імені Богдана Хмельницького взяв у ньому участь.

На сайті Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»  розміщено нормативно-правове забезпечення та методичні рекомендації, які можуть бути корисними для гарантів освітніх програм, на яких реалізовано дуальну форму здобуття освіти.

Навчально методичний відділ