10 тисяч гривень перерахував колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького для потреб 225 окремого штурмового батальйону Збройних сил України.

Бійці збирають 5 мільйонів гривень для придбання тепловізійних прицілів, необхідних для спорядження і укомплектування цього батальйону.

Ініціював збір Третій Президент України, голова Наглядової ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віктор Ющенко.

Він закликав усіх небайдужих допомогти українським бійцям.

— Батальйон знаходиться «на нулі», на передовій лінії фронту. Це обладнання сьогодні конче потрібне. Давайте допоможемо українським бійцям звільнити нас від проклятого і, сподіваюся,  останнього окупанта в Європі — російської федерації, — сказав у своєму відеозверненні Віктор Ющенко.

За словами ректора ЧНУ Олександра Черевка, першим пріоритетом у роботі університету є допомога ЗСУ.

— Університетська спільнота підтримала ініціативу Віктора Ющенка. Дякую викладачам, студентам та всім, хто долучається до наших зборів, зокрема, Денису Ковачичу та його команді. Наближаймо перемогу разом! — зазначив Олександр Черевко.

Доєднатися до збору:  Найменування отримувача — БО БФ «СУСПІЛЬНИЙ ЗАХИСТ»

Код отримувача: 44875195

Рахунок отримувача: UA323052990000026004036226567

Назва банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»