До Всесвітнього дня тварин студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилася до благодійного марафону, ініціатором якої є БФ «За Життя».

Подія проходитиме протягом 5-11 жовтня.

У всіх навчальних корпусах уже встановлені скриньки для збору благодійної допомоги на потреби безпритульних тварин, які опинилися на вулицях міст та сіл Черкащини. Усі зібрані кошти будуть витрачені на ліки, їжу і тимчасовий притулок для «братів наших менших».

— Всесвітній день тварин спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту. А бути відповідальними й гуманними — це саме те, чого ми навчаємо студентів. Ми постійно проводимо благодійні акції, збираємо кошти на різні потреби. Запрошую всіх долучатися до доброї справи! — зазначив ректор ЧНУ Олександр Черевко.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького