Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького долучився до благодійного аукціону творів мистецтва.

Аукціон із унікальними лотами провели у Черкасах для допомоги військовим.

Ініціатором заходу став Роман Кравчук — голова Черкаської обласної організації Національної спілки художників України. Допомогли художникам у реалізації задуму Управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської облдержадміністрації та Комунальна установа «Обласний художній музей» Черкаської обласної ради.

Майже півсотні художників із Черкаської області безоплатно надали понад 70 своїх художніх творів із метою підтримати воїна, черкаського художника Дмитра Бур’яна та на реабілітацію важкопораненого черкащанина, військовослужбовця десантно-штурмової бригади Антона Гладуна.

Свої роботи на аукціон надали й викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ — народний художник Іван Бондар, заслужені художники Віктор Афонін і Віктор Олексенко, член Національної спілки художників України Леся Кравчук.

Ректор університету Олександр Черевко теж долучився до благодійної акції, придбавши витинанку Миколи Теліженка «Роздуми».

— Зараз ми робимо все заради Збройних Сил України, заради допомоги військовослужбовцям. Це наш посильний внесок у перемогу.

Сьогодні треба шукати те, що підтримує наш дух і волю до перемоги, а філософські твори мого земляка Миколи Теліженка є саме такими. го, — поділився враженнями від заходу Олександр Володимирович.

Детальніше про це  можна переглянути в сюжетах  ТРК «ВІККА»

та ТРК «Ільдана»

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького