bgb

Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Дарія Котик братиме участь у Літніх Паралімпійських іграх цього року.

Дарія є бронзовою призеркою Кубка світу з веслування академічного за паралімпійською програмою.

Черкащину представлятимуть на змаганнях шість спортсменів. Про це повідомив начальник Регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Олександр Дріга, інформують кореспонденти  «18000».

17-ті Літні Паралімпійські ігри відбудуться у Франції з 28 серпня до 8 вересня. Цьогоріч збірна України виступить у 17 дисциплінах із 22 представлених.
Олександр Дріга зазначив, що 14 спортсменів із Черкаської області брали участь у п’яти паралімпійських іграх і вибороли 19 нагород.

Джерело: «18000»