Цього року науковці ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету вибороли право обстежувати об’єкти природно-заповідного фонду Смілянського та Кам’янського районів. Роботи фінансуються Черкаською облдержадміністрацією за ініціативи управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА.

Метою цих робіт є ревізія природно-заповідних територій — обстеження на місці дотримання екологічного законодавства, а також опис біорізноманіття цих об’єктів, виявлення цінних оселищ, рідкісних видів рослин і тварин.

До польових досліджень залучено науковців кафедри біології, екології та агротехнологій різного профілю — ботаніків, орнітологів, ентомолога тощо. Разом із викладачами також працюють студенти, адже для них це можливість провести спостереження в природі та отримати навички наукових досліджень, необхідні для подальшого працевлаштування.

Всього науковцям належить обстежити понад 40 об’єктів природно-заповідного фонду.

ННІ природничих та аграрних наук