bgb

Баскетбольна збірна команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького здобула перемогу в другій грі 1/4 фіналу Студентської баскетбольної ліги.

Студенти-баскетболісти зустрілися на ігровому полі з командою Київського національного торговельно-економічного університету. За результатами гри з рахунком 101:78 команда Черкаського національного здобула перемогу та потрапила в четвірку кращих команд України з баскетболу.

Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко зазначив:

— Пишаюся нашою баскетбольною збірною, яка успішно виступила у четверті фіналу. Їхній успіх — це яскравий приклад праці над собою, відповідальності та цілеспрямованості. Бажаю спортсменам здобути високі результати в наступній грі півфіналу та стати переможцями, адже вони того варті!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького