bgb

Студент 1 курсу напряму підготовки «Право» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Андрій Гамалій переміг в олімпіаді з навчальної дисципліни «Правознавство».

В інтелектуальному конкурсі змагалися студенти вищих навчальних закладів міста Черкаси. Олімпіада проводилася  в рамках Всеукраїнського тижня права на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

Університетська родина ЧНУ вітає переможця!

Нагадаємо, у межах Усеукраїнського тижня права навчально-науковий інститут економіки і права ЧНУ ім. Б. Хмельницького проводять просвітницькі заходи, спрямовані на забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання будь-яким формам дискримінації щодо реалізації людиною своїх прав і свобод, сприяння правовій інформованості суспільства.

ННІ економіки і права