У межах Тижня науки 16 травня 2018 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся практичний семінар «Культура мовлення. Типові помилки української мови» для студентів, аспірантів, молодих учених, науково-педагогічних працівників.

Захід відкрив проректор із наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, професор Сергій Корновенко. «Знання української мови є важливим для сучасних дослідників. Удосконалення орфографічної грамотності наших науковців є одним з актуальних завдань, яке ставить перед собою керівництво Університету», – зазначив Сергій Валерійович.

Професори Микола Калько, Людмила Шитик, доцент Валентина Калько ознайомити присутніх із типовими помилками в академічному мовленні. Організатори заходу презентували підготовлене до друку видання «Мовна екологія академічних буднів. Словник-довідник», ознайомили науковців із типовими граматичними помилками в тексті наукової роботи та провели роз’яснення стосовно їх правильного вжитку.

Із матеріалами заходу можна ознайомитися нижче.

Відділ аспірантури, ННІ української філології та соціальних комунікацій