Традиційно Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького взяв участь в AGROSHOW Ukraine-2021, організованому за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації.

Цього року виставка присвячена Дню фермера, який відзначають в Україні вперше.

У роботі Агрошоу взяли участь різноманітні сільськогосподарські підприємства, установи, представники державних органів управління.

Учасників привітали голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко та міністр аграрної політики України, уродженець Черкащини Роман Лещенко. Серед почесних гостей свята —  Віктор Гончаренко, голова Асоціації фермерів і приватних землевласників Черкащини, депутат Черкаської обласної ради.

Кращі фермери області відзначені грамотами Черкаської обласної ради та Міністерства аграрної політики України.

Черкаський національний презентував учасникам спеціальності університету, серед яких чільне місце займає «Агрономія». Студенти ННІ природничих та аграрних наук працювали волонтерами Агрошоу, а для студентів-агрономів участь у виставці — це унікальна можливість ознайомитись із сучасними технологіями, що використовуються в сільському господарстві.

— Для нас цей день пройшов продуктивно. Адже сьогоднішні фермери підходять до справи ґрунтовно, цікавляться не лише технікою, технологіями, а й наукою та рівнем підготовки кадрів для галузі. Маємо домовленості про співпрацю з головами Черкаської районної державної адміністрації Валерією Бандурко, Черкаської районної ради Олександром Василенком, головою Звенигородської районної ради Юрієм Піковським, головою Уманської райдержадміністрації Ігорем Миклащуком, директором Черкаської філії Державного публячного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія "Украгролізинг"» Ігорем Колодкою, — зазначив ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького університету Олександр Черевко.

Дійство продовжується 17 та 18 червня  на території КП Черкаський Аеропорт (вул. Смілянська, 168). Для відвідувачів вхід вільний.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

View the embedded image gallery online at:

Запрошуємо переглянути відеосюжет ТРК «Ільдана»:

ННІ природничих та аграрних наук