bgb
 
 
 

Освітній центр «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»

Особи, що мають право вступу через освітні центри

Скористатись правом вступу на навчання через освітні центри «Донбас – Україна» та «Крим – Україна»  можуть особи, які відповідно до Наказу МОН №271:

  • завершили здобуття базової середньої або повної загальної середньої освіти в закладі освіти на тимчасово окупованих територіях (далі – ТОТ) Автономної Республіки Крим та міста Севастополя – після 20 лютого 2014 року;
  • завершили здобуття базової середньої освіти або повної загальної середньої освіти на окремих територіях України, що входять до складу Донецької та Луганської областей, що є окупованими Російською Федерацією (у тому числі окупаційною адміністрацією Російської Федерації) - після 07 квітня 2014 року;
  • проживають на зазначених територіях або на території населених пунктів на лінії зіткнення відповідно до Переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та Переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2014 року № 1085-р (у редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2018 року № 79-р) (далі - тимчасово окуповані Російською Федерацією території України), і отримала документ про базову середню освіту або повну загальну середню освіту в інших адміністративно-територіальних одиницях України за екстернатною або дистанційною формою здобуття освіти;
  • переселилися з ТОТ  після 01 січня у рік вступу та отримали документ про повну загальну середню освіту в інших адміністративно-територіальних одиницях України за екстернатною чи дистанційною формою здобуття освіти.

 

Покрокова інструкція про умови вступу до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького для абітурієнтів з тимчасово окупованої території

  1. Оберіть заклад вищої освіти.

Ви можете подати 5 заяв на різні спеціальності, але тільки в одному закладі вищої освіти. Вступ по спрощеній системі можливий тільки в ЗВО, на базі яких працюють Освітні центри «Крим – Україна»,  «Донбас – Україна»   (далі ОЦ) або на сайті МОН.

  1. Сконтактуйте з Освітнім центром

Для отримання інформації про Уповноважений заклад загальної середньої освіти для отримання Свідоцтва про повну або базову загальну середню освіту (“атестат”) сконтактуйте з Освітнім центром .

2.1. Подайте документи до уповноваженого закладу загальної середньої освіти для складання річного оцінювання.

2.2. Складіть необхідні іспити (Заявник складає річне оцінювання та з Історії України та Української мови 10-11 клас). Якщо особисте прибуття заявника до уповноваженого закладу неможливе, річне оцінювання (крім випадків звільнення від складання НМТ) проводяться через дистанційну індивідуальну співбесіду з відеофіксацією. Довідку про успішне проходження річного оцінювання (крім випадків звільнення від НМТ) уповноважений заклад передає в Центр «Крим– Україна», «Донбас–Україна».

2.3. Подайте документи до обраного вами освітнього центру Університету. Якщо особисте прибуття для подачі документів неможливе, заявник надсилає на e-mail ОЦ (приймальної комісії закладу освіти) скановані копії (фотокопії) документів:

1.  заява;
2.  документ, що посвідчує особу, а за його відсутності – свідоцтво про народження;
3.  фотокартку розміром 3 × 4 см (до 1 МБ в електронній формі).

Довідку про успішне проходження річного оцінювання (крім випадків звільнення) Центр отримує від уповноваженого закладу загальної середньої освіти.

2.4. Складіть один іспит. Якщо особисте прибуття для складання індивідуальної усної співбесіди або неможливе, тоді за зверненням заявника вони проводяться шляхом дистанційної індивідуальної співбесіди з відеофіксацією.

3. Процедура зарахування.

Для вступників з ТОТ передбачена Квота-2 для зарахування на місце державного замовлення. Після зарахування заявник зобов’язаний подати особисто оригінали документів. Якщо особиста подача заявником оригіналів документів неможлива, заявник надсилає на електронну пошту приймальної комісії Університету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. скановані копії (фотокопії) відповідних документів.

 

Графік роботи освітнього центру

З понеділка до п’ятниці:

з 09:00 до 16:30, перерва – з 13:30 до 14:00,
а в суботу (в період вступної кампанії) з 09:00 до 13:00.
Адреса: м. Черкаси, Бульвар Шевченка 81, 122 кабінет
Телефон: 067 830 96 12
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Уповноважений заклад середньої освіти : Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради Черкаської області
Адреса: м. Черкаси, вулиця Хрещатик 218
Сайт закладу