Налаштування доступності

bgb
 
 
 
 

Студентське телебачення Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького підготувало інтерв’ю з  Зоряною Ленів — кандидаткою педагогічних наук, доценткою кафедри логопедії та інноваційних технологій в інклюзії Карпатського національного університету ім. В. Стефаника, директоркою Міжнародного інституту інклюзії.

Науковиця побувала у ЧНУ та взяла участь у всеукраїнському науково-освітньому форумі «Мовлення в житті людини: нові горизонти логопедії та інклюзії», який проходив на базі ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва.

Організатори форуму — науковці кафедри початкової і спеціальної освіти під керівництвом професорки Тетяни Зорочкіної.

Розмову з логопединею провела завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко та студенти — майбутні рекламники та журналісти. «Нам пощастило, що ми працюємо зі студентством, це насамперед енергетика», — говорить Зоряна Ленів.

Детальніше — у відео:

 

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького