Цьогоріч до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вступили 2350 першокурсників. Вони дуже різні — за віком і вподобаннями.

Це переважно випускники закладів загальної середньої освіти, вони гарно навчалися та мають досить високий бал НМТ. Але передовсім це першокурсники воєнного часу. Серед них є військовослужбовці та ті, чиї батьки воюють за незалежність України.

Є студенти, які залишили свій дім через окупантів, а є ті, хто навіть в окупації прагне здобути вищу освіту в українському ЗВО.

Університетське середовище є соціально спрямованим та інклюзивним — серед життєрадісної й оптимістичної молоді чимало дітей-сиріт, дітей з інвалідністю. Їх підтримують та залучають до університетського життя.

Усіх першокурсників ЧНУ поєднує те, що в епіцентрі геополітичних подій вони будують свою долю, планують своє майбутнє та заряджають всіх оптимізмом.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю ЧНУ знайомить з нашими першокурсниками у межах різноформатного проєкту «Хто ти, першокурснику 2023». Вже зараз читайте їхні історії на сайті та у соцмережах, а невдовзі світлини з їхньої посвяти будуть представлені на фотовиставці в НК № 1.

Сьогодні   героєм нашого проєкту став Андрій Бабенко. 

Андрій навчається на спеціальності 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» в ННІ інформаційних та освітніх технологій.
Він став капітаном команди космічних ентузіастів від інституту, які успішно виступили в локальному етапі найбільшого космічного хакатону NASA Space Apps Challenge Dnipro. Тепер команда студентів Черкаського національного буде представляти Україну в другому міжнародному етапі хакатону від NASA в боротьбі за абсолютну першість.

Цьогоріч  ННІ інформаційних та освітніх технологій набрав 158 першокурсників.

Знайомтеся, наш першокурсник — Андрій Бабенко.

  

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького