У спортивному залі Черкаського інституту банківської справи 23 березня відбувся турнір із волейболу серед жіночих команд у рамках 16-ої Універсіади Черкаської області (категорія ЗВО ІІІ-ІV рівня акредитації). Фаворитами змагань були команди ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля та ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.

У півфіналі турніру жіноча збірна команда ЧІПБ перемогла команду УДПУ ім. Павла Тичини, а команда ЧНУ ім. Б.Хмельницького команду ЧІБС, яка у минулому році була переможницею цього турніру.

У фіналі точилась безкомпромісна боротьба між командами ЧІПБ і ЧНУ. Із незначною перевагою перемогла жіноча збірна команда ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля. Кращими гравцями фіналу стали капітани команд Олександра Пономаренко (ЧІПБ) і Анна Клименко (ЧНУ). У підсумку, команда ЧНУ ім. Богдана Хмельницького зайняла ІІ місце, а команда ЧІБС – ІІІ місце.

Вітаємо нашу команду та її тренерів, Віталія Пустовалова та Юрія Кулика, з успішним виступом!

Василь Мойсієнко, перший проректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Фото: "Черкаський спорт"