Літня філософська школа працювала на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з 30 червня по 14 липня.

Учасників школи було 16 осіб: 12 учнів з 11-их класів та 4 студенти з другого та третього курсів ЧНУ.

Заняття проводились у межах двох освітніх платформ: онлайн та в аудиторії.

Під час роботи школи викладачі кафедри філсофії та релігієзнавства презентували тематичі заняття з генези філософської свідомості, медіафілософії, кризи наукової експертизи також обговорювались актуальні аспекти сучасної філософії діалогу, гендерної проблематики, нестандартного мислення, артикулювалась увага на архетипах в мистетцві та арт-практиках, ролі релігії в сучасному секулярному дискурсі.

Дякуємо всім учасникам школи за цікаву та плідну співпрацю!

Окрема подяка викладачам, які протягом навчання  спілкувались із слухачами школи в аудиторії, месенджер- і телефонному форматах.

Керівниця Літньої філософської школи  Олена Астапова