Викладачі та студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького можуть пройти опитування на тему «Впровадження академічної автономії в українських закладах вищої освіти».

Онлайн-опитування на тему «Впровадження академічної автономії в українських закладах вищої освіти» проводить державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» на виконання НДР «Впровадження університетської автономії в контексті децентралізації управління ЗВО, демократизації освітнього процесу, підвищення відповідальності за якість освіти».

Дослідження проводитиметься у листопаді-грудні 2020 року та січні-лютому 2021 року на умовах повної анонімності.

ОПИТУВАННЯ

Респонденти зможуть заповнити анкету онлайн індивідуально у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варіант відповіді.

Участь в опитуванні є добровільною.

Державна наукова установа«Інститут модернізації змісту освіти»