Запрошуємо науковців Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяти участь у вебінарах українською, що проходитимуть у Webex.

Стандартні обмеження, операційна система має бути вище ХР встановлено останні версії браузерів та дозволені вікна що з'являються. Необхідна попередня реєстрація, що є під кожним оголошенням, в ній натиснувши на слово «Register»необхідно заповнити анкету. Прийде лист про підтвердження реєстрації та за добу і за годину до початку  надійдуть листи нагадування з посиланням на сторінку підключення. Сертифікати учасників передбачені за кожний вебінар окремо, але лише за умови присутності не менше ніж 90% часу вебінару.

Щодо статистики використання ресурсів. У четвер буду надіслана чергова порція адрес для відкриття доступу і з наступного понеділка доступ для них до статистики буде відкрито. Якщо ваша установа ще не має — переконайтеся що ви заповнили форму. Людина, яка планує отримати доступ до статистики використання, повинна спочатку зареєструватися на платформі в установі,інструкція тут.

За кілька тижнів запрацює сайт, де буде розміщуватися інформація про вебінари українською.
Фейсбук-сторінка 
Clarivate Analytics українською отримала нове ім’я Наукова кухня, але і надалі буде інформувати про електронні ресурси і їхнє використання.

 

5 січня

15:15-16:45

Ресурси Clarivate для наукової діяльності

Оглядовий вебінар можливостей платформи Web of Science у новому інтерфейсі для пошуку, аналізу наукової літератури з застосуванням базового та розширеного пошуку, виявленню найвпливовіших публікацій, установ, науковців, видань. Збереженні та роботі з документами в референс-менеджері EndNote. Аналізу здобутків науковця в базі Web of Science Core Collection та авторському профілі Publons. Протягом 1,5 годинного вебінару відпрацюємо повний цикл роботи з науковою літературою і обговоримо запитання можна залишити в реєстраційній анкеті. Розрахований на тих хто починає роботу з ресурсами.

Реєстрація https://bit.ly/3nJQzEr

14 січня 

12:15–13:00

 Essential Science Indicators

Оглядовий 45 хвилинний вебінар-демонстрація можливостей аналітичного інструменту Essential Science Indicators в якому представлені високоцитовані роботи з більш ніж 12 тисяч видань, які відносяться до 22 категорій і у порівнянні з роботами того самого типу, дати публікації та предметної галузі протягом останніх 10 років потрапляють до 1% цитувань. Дозволяє проводити аналіз високоцитованих авторів, установ, країн, журналів.

Реєстрація https://bit.ly/3rmToxG

14 січня

16:1517:15

Хижацькі видання: розпізнати і не припуститися помилки

Важливим етапом наукової діяльності є оприлюднення отриманих даних. З появою електронних видань, відкритого доступу, створення видання технічні аспекти не є досить складними. В деяких країнах формалізуються вимоги до видань в яких мають бути оприлюднені результати що виносяться на захист або отримання наукових звань. Мета цього в кращому представленні науковій спільності здобутків науковців. Проте часто через відсутність досвіду, науковці як молоді, так і з досвідом стають жертвою хижацьких видань, які з’явилися у відповідь та вимоги ринку, не є майданчиками для обміну досвідом, а часто є або піратськими копіями знаних видань, або намагаються під них мімікрувати. Публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Протягом вебінару обговоримо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у наприклад Web of Science Core Collection

Реєстрація https://bit.ly/2M3XYkl

28 січня

16:1517:15

Тема: Web of Science Core Collection у новому інтерфейсі

ТезиНовий рік тішить нас новим інтерфейсом Web of Science Core Collection. На онлайн демонстрації перевіримо чи всі знайомі функції доступні лише однієї — головної бази на платформі, дізнаємося що очікувати від прийдешніх оновлень, як формувати, редагувати запит за певною темою, використання символів скорочення та заміни, зберігати результати в тому числі обирати видання для публікації, аналізувати їх  через створення звітів по цитуванню робіт та пов’язаних записів. Формування списку відмічених публікацій. Не залишаться без відповіді всі питання які буде поставлено в реєстраційних анкетах

Реєстрація: https://bit.ly/3nIGN5H

Розклад вебінарів російською мовоюСертифікати передбачено за серію з 3 вебінарів, час можна обрати довільний, або окремий за вебінар про хижацькі видання.

Вебінари мовами Євросоюзу. Без сертифікатів.