Вебінари від «Clarivate» відбуватимуться протягом 7-11 червня.

Заплановано п’ять тем, кожна з яких буде у двох повторах о 10:15 та 16:15 у «Webex» з можливістю отримати сертифікат учасника.

Теми 7–9 червня в той же день додатково будуть транслюватися о 13:13 на ютубі.

Учасники, які прослухали більш як 90 % основного часу вебінару, що проходить у «Webex» протягом трьох робочих днів отримують сертифікат учасника.

Реєстрацію на вебінари, що пройдуть у «Webex» — відкрито. Перейдіть за посиланням. Натисніть «Register», щоб заповнити анкету. У «Webex» операційна система XP не підтримується.    

7 червня 2021

Тема: Оформлення публікації за форматом видання

Тези: Структура статті. Формати пристатейної бібліографії. Зразки оформлення публікації. Можливості і функції референс-менеджера EndNote. Покрокова інструкція для початківців. Створення акаунту, наповнення бібліотеки через імпорт записів з Web of Science, сайтів журналів, онлайн бібліотек, Google Scholar, додавання записів вручну. бібліотеки, створення та впорядкування каталогу, спільний доступ до даних, використання у науковій роботі та освітньому процесі. Оформлення та переоформлення статті за форматом обраного видання за допомогою Cite While You Write™. Корегування тексту, додавання/видалення посилань, версія рукопису для подання до видання. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

 

8 червня 2021

Тема: Розширені можливості нового інтерфейсу Web of Science

Тези: Структура платформи Web of Science. Особливості індексації окремих баз даних. Пошук та аналіз наукової літератури у Web of Science Core Collection за допомогою базового та розширеного пошуку. Використання символів скорочення та заміни, операторів пошуку, комбінування пошукових запитів. Формування вибірки за заданими параметрами, визначення, партнерів для виконання проектів, журналів для публікації, фондів для фінансування ваших проектів, збереження результатів, експорт даних. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

 

9 червня 2021

Тема: Виклики відкритого доступу

Тези: 31 січня 2021 вступив у дію план S, що має на меті миттєвий доступ до результатів досліджень кожному. План S було анонсовано у вересні 2018 cOAlition S, міжнародним консорціумом грантодавців та установ. На вебінарі розглянемо десять принципів плану S і готовність до них наших установ, можливості та виклики відкритого доступу, журнали відкритого доступу та вартість публікації. Які зміни приніс він в оприлюднення і розповсюдження результатів досліджень? Чому установи відмовляються від передплати повних текстів великих видавців? Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

 

10 червня

Тема: Основи наукометрії

Тези: Предмет, мета, задачі наукометрії. Дані, що використовуються для аналізу, їхні джерела, вимоги до якості. Основні показники переваги та недоліки: імпакт-фактор і його варіації, h-індекс, CNCI, beamplots. Коректне і некоректне застосування, причини і наслідки. Побудови стратегії розвитку наукової діяльності вченого, установи, країни з урахуванням наукометричних даних. Об’єктивна оцінка публікаційної діяльності установи. Аналітичний інструмент InCites в роботі науковця та адміністратора. Профілі установи та автора: функції та можливості. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

 

11 червня

Тема: Як опублікуватися в міжнародному виданні?

Тези: Саме це запитання найчастіше луна під час семінарів та вебінарів. Покроково розберемо типи публікацій і їхню мету. Алгоритм відбору та оцінку видань для публікації, на які показники варто звертати увагу, де їх переглянути. На що варто звертати увагу, як не помилитися при відборі, яку небезпеку несе публікація у хижацьких виданнях. Як перевірити індексацію видання і звісно чи можлива безоплатна публікація. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

 

Протягом року чекаємо вас на щомісячній серії «Clarivate науковцям або місце зустрічі змінити не можна». Кожного другого четверга місяця о 16:15 гарантовано буде вебінар українською. Також з можливістю отримати сертифікати. Реєстрація на всі вебінари відкрито, а теми будуть оголошуватися за місяць.


Записи вебінарів українською на ютуб-каналі. 

Сайт компанії

Iнформація українською

Розклад вебінарів російською

Розклад вебінарів мовами Євросоюзу

Корисні посилання:

Для замовлення спеціалізованого вебінару для вашої установи напишіть Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.