Проєкт «Кава з директором» продовжується в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Традиції, сьогодення та перспективи розвитку інститутів та факультетів — усе це очима керівників навчально-наукових підрозділів.

Сьогодні розмовляємо з деканом психологічного факультету Ларисою Туз. Саме з цим факультетом пов’язаний початок підготовки психологів-практиків в Україні.

Ви дізнаєтеся про те, яку історію має один із наймолодших підрозділів ЧНУ, про його відомих засновників та викладачів, про нові методи роботи, які вони використовують. Вам розкажуть про особливості освітнього процесу та сучасну матеріально-технічну базу факультету, а також про те, які здобутки отримали студенти, де реалізують себе випускники. В інтерв'ю також — про дозвілля студентів, діяльність студактиву тощо.

Детальніше у відеоінтерв'ю: