«Місце шани та вдячності» — так назвали у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького меморіальну стелу, присвячену загиблим випускникам.

16 талановитих, освічених людей, еліта української нації, вже віддали життя в російсько-українській війні. Усі їхні імена навічно вписані в історію України, а кожен, хто працює і навчається в ЧНУ, побачить ці мужні обличчя на почесному місці в навчальному корпусі №1.

Низько вклоняємося нашим полеглим Героям. Допомагаємо тим, хто нині боронить Україну — а це десятки наших працівників і студентів, сотні батьків студентів і випускників. Молимося за них та чекаємо з Перемогою.

Дякуємо за допомогу в облаштуванні меморіальної стели видавництву «Book.druk» та його директору Євгену Гордієнку, випускниці ЧНУ, майстрині Ларисі Горбенко.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького