Визнанням заслуг перед Черкащиною стало нагородження ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександра Черевка медаллю «Гордість Черкащини». Почесну нагороду від імені голови Черкаської облдержадміністрації Олександра Вельбівця йому вручив начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський. Від імені освітян Черкащини він привітав Олександра Володимировича з 60-річчям.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко також долучився до вітань. Він вручив ювілярові медаль «За сумлінну працю».

За вагомий особистий внесок у популяризацію здорового способу життя та розвиток спорту серед студентської молоді Олександра Черевка нагородив президент Спортивної студентської спілки України, ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України Євгеній Імас.

Галузевими нагородами відзначили ректора ЧНУ ім. Б. Хмельницького Федерація роботодавців України, обком Профспілки працівників освіти і науки України, Будівельна палата України.

За заслуги перед українською нацією та козацьким рухом Олександру Черевку було присвоєне козацьке військове звання генерал-осавул.

Відповідний Універсал Українського козацтва та відзнаку «Патріот України» Олександру Черевку вручили крайовий отаман Черкаського крайового товариства Українського козацтва Віталій Чепелуха і професор ЧНУ ім. Б. Хмельницького, крайовий хорунжий Черкаського крайового товариства Українського козацтва Юрій Присяжнюк.

Ювіляр також отримав вітання від Ради ректорів, директорів ЗВО Черкащини, директорів інститутів та факультетів, студентської ради ЧНУ.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького