bgb

Спливає непростий, насичений, сповнений історичними подіями 2018 рік. Проводжаючи його, хочу щиро подякувати колективу Черкаського національного університету, нашим студентам, партнерам за успішно реалізовані проекти, ініціативи й результати діяльності.

А всіх черкащан вітаю з прийдешнім Новим роком. Нехай він стане успішнішим за попередній! Зичу віри у справжні дива, успіху в добрих починаннях, затишку в оселях та тепла в серцях! Будьте здорові й успішні в 2019-му! Щасливого Нового року вам і вашим родинам! Миру на нашій землі!

З повагою

Ректор                                                                                                                                                                        Олександр Черевко