Юридична клініка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяла участь у Весняному Форумі Асоціації юридичних клінік України-2021. Захід відбувся 19-20 березня в м. Києві. Цьогорічний Форум був присвячений розробкам юридичних клінік у сфері захисту споживачів фінансових послуг.

Представник юридичної клініки ЧНУ ім. Б. Хмельницького Діана Кізім пройшла кілька практичних тренінгів у секціях консультування та правопросвіти, загальних технік консультування розробками юридичних клінік у сфері захисту прав споживачів фінансових послуг. Діана отримала новий досвід консультування і водночас привезла низку навчальних матеріалів, які посприяють підвищенню якості роботи юридичної клініки ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Нагадаємо, «Юридична клініка» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького працює з 2007 року, є членом Асоціації юридичних клінік України. Вона співпрацює з Черкаським місцевим центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час її функціонування студенти, які навчаються за спеціальністю «Правознавство» ((ННІ економіки і права), можуть отримати практичний досвід роботи, а відвідувачі — кваліфіковану і безоплатну правову допомогу.

За останнє десятиріччя вже понад пів тисячі громадян, зокрема пенсіонерів, дітей-сиріт, опікунів та людей з інвалідністю отримали кваліфіковану правову допомогу. Послугами юридичної клініки також користуються студенти ЧНУ.

До роботи клініки залучаються кращі студенти 2-5 курсів, що навчаються за напрямом підготовки «Право». Вони працюють під керівництвом досвідчених викладачів-кураторів, які надають необхідну методичну й теоретичну допомогу в підготовці юридичних консультацій.  

 У юридичній клініці ЧНУ надають консультації у сфері цивільного, сімейного, трудового, житлового, господарського права; складають процесуальні документи; пишуть звернення та інші непроцесуальні документи; дають роз’яснення щодо законодавства, з нормами якого працюють.

Прийом громадян із надання безоплатної правової допомоги проводиться за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка 81, корпус №1, кабінет №123. Кожного вівторка та четверга з 9:00 до 12:00 та з 14:00 до 17:00 протягом навчального року. Юридична клініка працює для захисту конституційних прав і свобод громадян!

Директор Юридичної клініки Олена Кульбашна