Викладачка кафедри німецької філології Леся Овсієнко взяла участь в організованому Гете-Інститутом дигітальному конгресі «Наука і навчання в епоху цифрових технологій», що проходив у Києві.

У ході конгресу міжнародні та українські експерти обговорювали сучасні тренди в освіті, як-от:

• зміна ролі вчителя завдяки дигіталізації навчання;
  • відкриття нових можливостей завдяки онлайн-інструментам для формального оцінювання;
  • застосування «штучного інтелекту» під час вивчення іноземних мов;
  • медійна компетентність у школі.

Усього за два дні відбулося близько 40 доповідей та воркшопів від провідних фахівців. Зокрема, Леся Овсієнко взяла участь у таких воркшопах: Digital unterstütztes Fremdsprachenlehren und -lernen (Uwe Klemm, Medienzentrum Jena), Digitale Medien zur Förderung der Motivation im DaF-Unterricht (Rainer Koch, Ernst Klett Sprachen GmbH), Vom Spracherwerb zum Kompetenzerwerb — Aufbruch in neue Lerndimensionen mit  «‎Momente» (Stefanie I. Fischer, Hueber-Verlag).

Конгрес «Наука і знання в епоху цифрових технологій» має на меті допомогти впровадити в навчальних закладах цифровий аспект реформ.

Кафедра німецької філології сподівається на подальшу плідну співпрацю з Гете-Інститутом.

ННІ іноземних мов