Доцентка кафедри моделювання економіки та бізнесу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Зоя Гадецька взяла участь у відкритому семінарі УкрІНТЕІ з підвищення кваліфікації на тему «Цифрова наука та інструменти для роботи з текстовими даними».

Про інструменти для роботи з текстовими даними, Національний репозитарій академічних текстів, його місію, формат, стан реалізації цього масштабного проєкту і перспективи доповіла Олена Чмир, докторка економічних наук, професорка, завідувач відділу супроводження академічних ресурсів УкрІНТЕІ.

Про цифрові сервіси відкритої науки з погляду УкрІНТЕІ та пропоновані інститутом сервіси розповів заступник директора УкрІНТЕІ Олексій Сухий.

Кафедра моделювання економіки та бізнесу