Науковці кафедри біології, екології та агротехнологій ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького беруть участь у проєкті «Еко ініціативи збереження довкілля міської набережної Черкас спілкою релокованих та місцевих громадських організацій».

Метою проєкту є покращення екологічної обізнаності населення в популярних локаціях міської набережної міста Черкаси.

1 грудня 2022 року відбулася зустріч робочої групи проєкту, під час якої кандидати біологічних наук Олександр Ілюха та Вікторія Осипенко представили доповіді щодо сучасного стану вивчення тваринного і рослинного світу набережної Дніпра в межах міста Черкаси.

Проєкт реалізується в межах «Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (Environmental Policy and Advocacy Initiative for Ukraine (EPAIU)), яка здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції, проєкт «Еко ініціатива збереження довкілля міської набережної Черкас» реалізується спілкою релокованих та місцевих громадських організацій», громадською організацією «Асоціація «Відродження та розвиток» (ГО АВТР), діяльність якої спрямована на співпрацю громадськості, місцевих екологів, науковців, міської влади та балансоутримувачів природних локацій.

У зустрічі брали участь представники Департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, КП «Дирекція парків», Черкаського обласного краєзнавчого музею, Черкаського державного технологічного університету, ГО «Центр розвитку бізнесу», ГО «Черкаська молодіжна рада». Під час зустрічі відбулося налагодження зв’язків, обмін досвідом та планування діяльності для подальшої реалізації проєкту.

Кафедра біології, екології та агротехнологій