Науковці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького постійно беруть участь у міжнародних наукових заходах.

Одним із таких став 3-й конгрес з Інтелектуальних систем (CIS 2022), що відбувся 5-6 вересня. Організаторами конгресу виступили CHRIST (Deemed to be University), Bengaluru (Індія) та за технічної підтримки Soft Computing Research Society. Основні напрями роботи конгресу: інтелектуальні системи, обчислювальний інтелект, робототехніка, аналітика великих даних та інші.

Докторка економічних наук, професорка Любов Кібальник та кандидатка економічних наук, доцентка Ганна Данильчук у складі колективу авторів взяли участь у роботі конгресу та доповіли про результати досліджень на тему: «The analysis of countries’ investment attractiveness indicators using neural networks trained on the Adam and WCO methods».

Кафедра моделювання економіки і бізнесу