Кандидат юридичних наук, доцент кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін ННІ економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Сергій Тараненко прокоментував проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» у відеосюжеті «UA: Черкаси».

За словами експерта, новий закон сприятиме зростанню вартості землі:

— Ніхто нікого не змушує відразу продавати землю. Під час самого процесу продажу необхідно дати можливість ринку: коли він вступає в дію — тоді і підіймається ціна цього ресурсу. Наприклад, вартувати буде не 300, а 1000 доларів. На наступних етапах може бути ще більша ціна, — пояснює Сергій Тараненко.

На думку науковця, аби земля була однаково доступна всім, на неї слід встановити справедливі ціни. Тому проект потребує доопрацювання.

Детальніше в сюжеті «UA: Черкаси»:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького