bgb

Доцент кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, заслужений художник України  Іван Фізер розповів про свої творчі здобутки.

Детальніше про мистецький шлях митця дивіться у програмі ТРК «Рось».

Нагадаємо, Іван Фізер — заслужений художник України, член Національної спілки художників України, доцент кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Учасник понад 88 всеукраїнських та міжнародних виставок (Білорусь, Сербія, Іспанія, Росія). Провів 16 персональних художніх виставок у містах Київ, Черкаси, Чигирин, Кам`янка, Шпола. Автор 4 наукових статей у фахових виданнях та 3 навчально-методичних посібників.

Іван Фізер є лауреатом обласної премії імені Данила Нарбута та Всеукраїнської премії «Смарагдова ліра» у номінації «Образотворче мистецтво». Автор близько 10 меморіальних дошок. Нещодавно викладач ЧНУ у творчій співпраці з іншими митцями Черкащини виготовив меморіальну дошку жителю села Водяники, підприємцю й меценату Миколі Щербині.
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького