Уперше в Черкасах, вдруге в Україні! 9 грудня Черкаський національний університет приймає фінал Всеукраїнського кіберспортивного турніру серед студентів України «Ukrainian University Open 2019 Winter Cup» з Dota2 та CS:GО.

Фінальна частина турніру відбудеться 9 грудня, з 10:00 до 20:00 в актовій залі НК №3 Черкаського національного університету за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 79.

Програма проведення фіналу 9 грудня 2019 року:

09:00-09:30 – прибуття команд до місця проведення Змагань;

09:40-10:00 – зустріч команд з головним суддею Змагань, вступний інструктаж;

10:00-10:30 – урочисте відкриття заходу, вступне слово;

10:30-11:00 – представлення команд та підготовка до ігор;

10:40 – прес-конференція (3-й поверх НК №3);

11:00-14:00 – визначення переможців з Dota 2;

14:00-15:00 – обідня перерва для учасників, активності для глядачів;

15:00-15:30 – підготовка до ігор;

15:30-19:30 – визначення переможців з CS:GO;

19:30-20:00 – нагородження команд, урочисте закриття Змагань.

30.11-1.12 відбулися відкриті кваліфікації Всеукраїнського студентського турніру з кіберспорту - Ukrainian University Open 2019 Winter Cup (UUOpen 2019), у якому взяли участь 86 команд з усієї країни.

У запеклій боротьбі визначилися 4 команди-фіналісти, які будуть змагатися за звання переможця та призовий фонд в розмірі 50 000 грн.

Фіналісти:

CS:Gо:

NAU - Національний авіаційний університет;

XNYRE - Харківський національний університет радіоелектроніки.

Dota2:

NAU - Національний авіаційний університет;

BSQ - Київський національний торговельно-економічний університет.

Організаторами турніру виступили:

• ВГО «Спортивна студентська спілка України»
  • Черкаський Національний Університет імені Богдана Хмельницького
  • Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України
  • Громадська організація «Кіберспорт України»
  • Партнери заходу:
  • Cougar
  • Cyberring
  • McLaut
  • Brain
  • Вікторія Агров
  • Ощадбанк
  • ПриватБанк
  • Департамент Кіберполіції
  • Red Bull
  • Інформаційні партнери:
  • Ільдана
  • Вичерпно
  • Про все
  • UA:Черкаси

9 грудня о 10:00 в ЧНУ чекають всіх, хто хоче поринути в кіберспортивний світ та в атмосферу змагань.

Для відвідувачів організована фотозона, розіграш призів з автографом відомого коментатора Віталія «v1lat» Волочая, зона віртуальної реальності, а також розважальна програма та вікторини.

Долучайтеся до розвитку кіберспорту в Україні разом з нами!

Про кіберспорт в цілому, зокрема, про успіхи України в цій галузі свідчать такі факти.

У 2018 році загальна кіберспортивна аудиторія досягла 395 млн осіб, а загальний ринок кіберспорту сягнув понад 1 млрд $. Середній вік гравців у США становить 35 років, їхній ігровий стаж — близько 12 років. У Великобританії середній вік становить 23 роки з ігровим стажем понад 10 років. У середньому, «геймер» проводить близько 12,6 години онлайн протягом тижня.

Щодо розміру аудиторії кіберспорту в Україні – ця цифра становить близько 2,6 млн осіб і зростає щороку на 15-20% разом із глобальними трендами.

Майже в кожній кіберспортивній організації колишнього СНД присутній гравець з України. Наші кіберспортсмени традиційно займають призові місця на міжнародних чемпіонатах із таких дисциплін як: Dota2, CS:GO, Heartstone, Paladins, PUBG, Apex Legends, Rainbow Six. Неодноразово кіберспортсменам з України присвоювали звання «найкращий гравець року».

У 2012 році потужним поштовхом для розвитку індустрії в СНД стали турніри від Української компанії Starladder, Київ почали відвідувати команди з усіх куточків світу, а вже у 2017 році в «Палаці України» проходив турнір із Dota2 – Kiev Major, із призовим фондом у 3 000 000 $. На початку 2020 року Україна знов стане центром кіберспорту і буде приймати Minor турнір, на цей раз в Буковелі з призовим фондом 300 000$.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького