Хіміки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницкього в співавторстві з вченими із університету Копенгагену опублікували статтю у високопрестижному журналі прикладної хімії міжнародного видавництва (Angewandte Chemie International Edition). Це видання є одним із найстаріших журналів Німеччини, де друкувалися раніше всі основні хімічні відкриття та досягнення 19 і 20 століть.

Назва роботи черкаських вчених — «Антиароматичність та індукований паратропний вклад: синтез і пояснення дигідродіазотриоксо[9]циркулену з протоном, розташованим прямо над центральним кільцем».

Співавторами статті є Наталія Карауш-Кармазін, Борис Мінаєв та Гліб Баришніков. В роботі представлено доволі витончений синтез нового класу циркуленів з дуже складною спіральною структурою. Ця публікація є дуже важливим здобутком ЧНУ.

ННІ природничих та аграрних наук