Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького одностайний у прагненні допомагати нашим захисникам. І найвищою нагородою є вдячність від них.

Так, нещодавно отримали повідомлення від бійців підрозділу, в якому служить студентка ННІ економіки і права.

Університетська спільнота допомогла зібрати кошти на генератори, необхідні військовим для підзарядки обладнання (рації, Старлінк, радіостанції, батареї для дронів і т.д.).

А бійці частини ВЧ 3061 поділилися світлинами, де вони приміряли спорядження, передане випускником ННІ економіки і права Олексієм Єгоровим.

— Такі відгуки найбільше надихають і додають енергії. Віримо в перемогу, не припиняємо допомагати військовим! — каже ректор ЧНУ Олександр Черевко.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького