bgb

Четверо студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького стали стипендіатами Президента та Верховної Ради України.

Стипендії Президента України отримуватимуть Олексій Мальцевич, четвертокурсник ННІ економіки і права, Анастасія Щербата, студентка 4 курсу ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва, Шевченко Катерина, четвертокурсниця факультету обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем.Стипендію Верховної Ради України призначено четвертокурсниці психологічного факультету Анні Грибук.

— Пишаємося нашими студентами. За їхніми здобутками стоїть серйозна робота, як самих студентів, так і їхніх викладачів. Переконаний, що набуті знання і вміння сприятимуть самореалізації молодих людей і підвищуватимуть імідж університету, — зазначив ректор Олександр Черевко.

Олексій Мальцевич

Анастасія Щербата