Випускник ННІ міжнародних відносин, історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Кузьменко (позивний Пако), боєць бригади «Азов», який два з половиною роки був у полоні, разом з побратимами став героєм нового випуску програми на YouTube-каналі журналістки Раміни Есхакзай «RAMINA».
Військові з позивними «Пако», «Сноу» та «Фрутті» розповіли в інтерв'ю, як захищали Маріуполь, потрапили до полону, пережили тортури, що думають про зради, мотивацію вижити та що бачать уві сні після пережитого.
Бійці 12-ї бригади спеціального призначення "Азов" розповіли, як вступили до полку «Азов», службу в Маріуполі, початок повномасштабного вторгнення та як відбувалася евакуація з Азовсталі. Який в особистому спілкуванні командир Редіс, таємні перемовини з росіянами під час оборони Маріуполя. Вихід у полон, перші допити, перебування в тимчасово окупованому Донецьку, ставлення до українців у російському полоні, спілкування з російськими журналістами та вплив російської пропаганди на людей з тимчасово окупованих територій. Фрутті про теракт в Оленівці та візит Стівена Сіґала в «барак 200».
Сноу про знайомство з Давидом Касаткіним «Хіміком» та службу в одному батальйоні. Пако про суд та вирок — 25 років увʼязнення. Як росіяни утримують наших у полоні: допити, катування, утримання в ізоляторі, голод, холод та психологічний тиск. Мрії та мотивація під час перебування в полоні. Пако про справжню дружбу. Про що думали азовці, знаходячись в полоні. Стан перед обміном полоненими та реакція на повернення в Україну. Спілкування з рідними та сприйняття навколишнього світу. Які тригери викликають панічні атаки та реакцію психіки? Як склалися стосунки з другими половинками після поверхня і що здивувало у вільній Україні. Поради щодо того, як поводити себе з експолоненими. Зміна ставлення до життя та побутових проблем.
Дивіться випуск з бійцями бригади Азов на YouTube каналі «RAMINA»: