Випускниця Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького кореспондентка «Суспільне Черкаси» Вікторія Хамаза отримала державну нагороду України — орден «За заслуги» III ступеня.

Указ Президента України №316/2023 від 6 червня 2023 року.

Вікторія навчалася в ННІ української філології та соціальних комунікацій. Здобувала спеціальність «Журналістика» на кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій.

З перших днів повномасштабного вторгнення вона поєднує роботу кореспондентки з волонтерством: закриває збори медиків та військових, займається евакуацією людей з прифронтових територій.

— Це відзнака всієї моєї команди, всієї команди «Суспільного», волонтерської команди й кожного українця, який не стоїть осторонь цієї війни, — прокоментувала Вікторія Хамаза.

Джерело: «Суспільне Черкаси»