bgb

9 жовтня відбулася робоча зустріч студентів ННІ економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з представниками провідного агрохолдингу ПрАТ «МХП».

Головною темою заходу стало обговорення перспектив впровадження дуальної освіти та майбутнього працевлаштування для молодих спеціалістів в аграрному секторі.

Активний розвиток економіки  неможливий без підготовки фахівців, які не тільки в теорії, а й на практиці розуміються на своїй роботі. Саме тому дуальне навчання набирає популярності серед студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького останніми роками.

Перший проректор Василь Мойсієнко відкрив зустріч з вітальним словом і зазначив, що співпраця університету і підприємства триває декілька років. Дуальна освіта, як форма цієї співпраці — це неоціненна можливість підсилити професійну підготовку майбутніх фахівців аграрної та переробної галузі, відпрацюванням набутого теоретичного матеріалу в стінах університету безпосередньо в умовах реального виробництва. Компанія «МХП» є безсумнівним лідером аграрної сфери України. Робити перші кроки свого професійного життя за допомогою сучасних технологій, серед команди справжніх профі, в стінах компанії-лідера — запорука успішного старту кар’єри.

Зустріч розпочалася з презентації ПрАТ «МХП», де провідний фахівець із залучення молоді Марина Шептицька розповіла про масштаби діяльності компанії, її інноваційний підхід до ведення агробізнесу та соціальну відповідальність. Студенти мали змогу дізнатися про сучасні технології, що використовуються в агрохолдингу, та принципи сталого розвитку, яких дотримується компанія.

Особливу зацікавленість у майбутніх економістів викликала презентація програми дуальної освіти від ПрАТ «МХП». Представники компанії розповіли про переваги та особливості програми, що поєднує теоретичне навчання з практичною діяльністю на підприємствах агрохолдингу. Студенти зможуть отримати необхідний досвід роботи з перших днів навчання, а також розраховувати на фінансову підтримку від компанії. Під час проходження навчання на підприємствах ПрАТ «МХП» кожен зі студентів отримує наставника, який йому допомагає здобути практичні навички за спеціальністю.

— Ми зацікавлені в залученні талановитої молоді та готові інвестувати в її розвиток. Дуальна освіта — це вигідна інвестиція як для студентів, так і для компанії, – зазначила Аліна Авраменко, фахівець із роботи з персоналом ПРАТ «МХП».

Під час зустрічі студенти активно ставили запитання щодо програми дуальної освіти, можливостей працевлаштування та кар’єрного росту в ПрАТ «МХП», а також обговорювали сучасні тенденції розвитку аграрного сектору.

— Для мене було дуже цікаво дізнатися про можливості, які відкриває дуальна освіта. Вважаю, що це нагода поєднати теорію з практикою та отримати конкурентні переваги на ринку праці, — поділилася враженнями студентка 3 курсу Маша Літінська.

В.о. директора ННІ економіки і права Микола Руденко відзначив зусилля колективу інституту в залучені провідних підприємств у процес навчання, майбутнього працевлаштування та становлення здобувачів вищої освіти. Нерідко, за умови високих результатів навчання, старанного та відповідального відношення до роботи, студентам пропонують відкриті вакансії на підприємствах МХП. Перед студентами інституту відкривається новий горизонт опанування обраних спеціальностей.

Зустріч пройшла в атмосфері зацікавленості та конструктивного діалогу. Організатори висловили сподівання, що такі заходи сприятимуть популярності дуальної освіти, майбутньому працевлаштуванню здобувачів вищої освіти та залученню талановитої молоді до розвитку аграрного сектору України.

ННІ економіки і права

Фото: пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького