Центр дистанційної освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошує викладачів університету взяти участь в онлайн-тренінгу «LMS Google Classroom. Тести Google Forms». Спікер тренінгу —  професорка Галина Луценко.

Тренінг відбудеться в онлайн-режимі на платформі Google Meet, 8 листопада о 14:30.

Приєднуйтеся, якщо хочете:

— дізнатися більше про концепції цифрового освітнього середовища та систем управління навчанням (LMS);

— бути здатним використовувати Google Classroom для ефективного забезпечення освітнього процесу в дистанційному та змішаному форматах;

— дізнатися про можливості інтеграції Google Classroom й низки освітніх програмних застосунків (Wordwall, Nearpod та ін.);

— бути здатним створювати й налаштовувати тести Google Forms відповідно до потреб вашої дисципліни.

Для реєстрації до участі просимо заповнити Google-форму ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Центр дистанційної освіти