У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького студенти та викладачі навчально-наукових підрозділів напередодні свята облаштували великодні інсталяції.
Великдень — це час добра, милосердя і єднання. У ЧНУ з 7 по 13 квітня триває Великодній збір для потреб Сил оборони України.
Допомога нашим захисникам — це свята справа. Кожна гривня наближає перемогу, допомагає воїнам вистояти, зберегти життя та здоров'я.
Університетська родина отримує багато запитів від військових — і ми не можемо залишатися осторонь. Долучайтеся!
За результатами збору буде прийнято рішення, кому саме спрямувати допомогу. Але доброчинність не зупиниться — збори триватимуть, поки триває війна.
Зарахування — на благодійний рахунок ЧНУ.
Номер карти:
5375411209139653
Обов'язково вкажіть підрозділ, від якого здійснюється внесок: назву інституту або факультету.
https://cdu.edu.ua/news/velykodni-instaliatsii-v-chnu-zbyraiut-koshty-zakhysnykam.html#sigProId2ffe34d10c
Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

