Члени вченої ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького зібралися на позачергове засідання, щоб розглянути низку важливих питань. Передовсім, було затверджено звіти стипендіатів Кабінету Міністрів України  про наукові результати.

Про атестацію їхньої наукової роботи доповів проректор з наукової та інноваційної діяльності Олександр Спрягайло.

Шляхом таємного голосування було також обрано претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених на 2022 – 2024 роки.

Перший проректор Василь Мойсієнко поінформував про призначення ординарних академічних стипендій для осіб, які зараховані на перший рік навчання на підставі здобутого під час вступу конкурсного бала.

Ліміт стипендій було затверджено у межах 40% від загальної кількості здобувачів освіти за кошти державного бюджету.

Учасники засідання затвердили перерозподіл місць ліцензованого обсягу, визначених для спеціальностей  освітнього ступеня «магістр», та розглянули інші поточні питання.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького