З перемогою після «Ігор Нескорених», які відбулися в Дюссельдорфі, повернулися Вадим Мазніченко, випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та черкасець Максим Дмитраш. У Вадима –— золото у складі збірної команди зі стрільби з лука й дві бронзові медалі (у самостійних змаганнях із цього ж виду спорту) та зі штовхання ядра.

Про це повідомляють на офіційній сторінці Черкаської міської ради.

Максим здобув два «срібла» зі стрибків у довжину та веслування на тренажерах.

На черкаському вокзалі переможців зустріли очільники міста, спортсмени та друзі.

— Дякую Вадиму та Максиму за достойний виступ на цих міжнародних змаганнях. Ваші досягнення — це результат завзятої роботи над собою. Ви — приклад для всіх, як рухатися вперед і ніколи не зупинитися. Весь світ побачив, які мужні, відважні та сильні українські захисники й захисниці. Пишаюсь вами, — зазначив  міський голова Анатолій Бондаренко.
Вадим Мазніченко має досвід участі в таких мультиспортивних змаганнях серед ветеранів та військовослужбовців, які зазнали поранень або травм. Цього разу пробував свої сили у п’яти видах спорту.
— «Invictus Games» — це свято підтримки, радості один за одного та обійм. Безумовно, золота медаль для  нашої команди — це вагома перемога і мотивація працювати надалі. Дякую рідному місту за теплу зустріч. У Черкасах я буду продовжувати займатися стрільбою з лука та штовханням ядра, — говорить Вадим Мазніченко, ветеран Збройних Сил України.
Цього року українська збірна під час Ігор Нескорених здобула рекордну кількість нагород — 34 медалі: 12 золотих, 14 срібних та 8 бронзових. Загалом у змаганнях взяли участь 600 учасників із 22 країн. Україну представляли 25 учасників: військові та волонтери ЗСУ, Нацгвардії, Національної поліції та добровольчих батальйонів.


Детальніше — на сторінці Черкаської міської ради.