24 вересня 2020 року в рекреації навчального корпусу №1 (м. Черкаси, бульвар Шевченка, 81) відбудуться вибори ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Час проведення виборів: з 9:00 до 15:00.

Вибори проводяться шляхом таємного голосування.

Для участі у голосуванні при собі обов’язково мати один із документів, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, паспорт громадянина України (ID – картка); тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення водія, національний паспорт іноземного громадянина, паспорт іноземця для виїзду за кордон, картка мігранта, посвідчення біженця, пенсійне посвідчення, посвідчення працівника Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, студентський квиток Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького).

У виборах беруть участь:

– кожен науковий, науково-педагогічний та педагогічний штатний працівник університету;

– представники з числа інших штатних працівників, які обрані працівниками структурних підрозділів таємним голосуванням;

– виборні представники з числа студентів, які обрані студентами таємним голосуванням.

Зі списком осіб, які мають право брати участь у виборах ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, можна ознайомитися на сайті університету у розділі «Вибори ректора».

Виборча комісія Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького