Пропонуємо студентам, аспірантам та науковцям Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ознайомитися з добіркою актуальних міжнародних можливостей.

Стажування з викладання української мови у США Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program

Цільова аудиторія: викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати диплом магістра або бакалавра на час призначення стипендії.

Тривалість програми: 9 місяців.

Фінансові аспекти: учасники програми отримають авіаквитки у дві сторони, щомісячну стипендію та медичне страхування.

Дедлайн: 30 червня 2023 року.

Наукова програма ЄС «Дії Марії Кюрі-Склодовської»

Цільова аудиторія: науковці, які мають ступінь PhD та до 8 років досвіду наукової роботи (усі спеціальності). Заявки від аспірантів, які захистили дисертацію, але ще не отримали науковий ступінь, також приймаються.

Фінансові аспекти: грант охоплює транспортні витрати та проживання, дослідницькі, управлінські та непрямі витрати.

Дедлайн: 13 вересня 2023 року.

XXXIII Східна літня школа у Варшавському університеті

Цільова аудиторія: молоді науковці віком до 35 років, які володіють англійською та польською мовами.

Час та місце проведення: 30 червня — 16 липня 2023 року, Варшава, Польща.

Фінансові аспекти: кандидати можуть подавати заявку на фінансування (покриває навчання, проживання та харчування).

Дедлайн: 20 травня 2023 року.

Стипендії Фонду Мацумае на стажування в Японії

Цільова аудиторія: науковці віком до 49 років (включно) з наявністю наукового ступеня. Перевага надається дослідникам у сферах природничих наук, інженерії та медицини.

Тривалість стажування: 6 місяців.

Фінансові аспекти: грант охоплює дослідницькі витрати, проживання, авіаквитки економ-класу у дві сторони, медичне страхування.

Дедлайн: 30 червня 2023 року

Міжнародний конкурс есе «Молодь створює мирне майбутнє»

Цільова аудиторія: студенти та молодь віком до 25 років.

Винагорода:

I місце — 100 000 японських єн, сертифікат та подарунок.

II місце — 50 000 японських єн, сертифікат та подарунок.

III місце — сертифікат та подарунок.

Дедлайн: 15 червня 2023 року.

Програма «Молодіжний делегат України до ООН — 2023—2024»

Цільова аудиторія: студенти та молодь віком 20-27 років, які володіють англійською мовою.

Фінансові аспекти: надається повна стипендія.

Дедлайн: 10 травня 2023 року.

Премія «Для жінок у науці — 2023»

Цільова аудиторія: жінки-науковці віком 18-40 років, які проводять дослідження у галузі STEM, з наявністю наукового ступеня та публікацій у Scopus або Web of Science.

Обсяг премії: 200 000 грн.

Дедлайн: 31 травня 2023 року.

Всеукраїнський конкурс відео «Якою я бачу європейську Україну?»

Цільова аудиторія: студенти та молодь віком 14-29 років.

Винагорода: дипломи Представництва ЄС в Україні та заохочувальні призи.

Дедлайн: 9 травня 2023 року.