Ніна Тарасенкова, професорка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, завідувачка кафедри математики та методики навчання математики представила вчителям України навчально-методичний комплект із математики для 5 класів Нової української школи.

Представлення відбулося у межах конференції-марафону для вчителів України «Практичні інструменти реалізації Концепції «Нова українська школа» в 2022-2023 навчальному році в умовах реформування освіти ЗЗСО», яка проходила на порталі Всеосвіта 27 липня 2022 року.

До складу навчально-методичного комплекту з математики для 5 класу НУШ, крім підручника з математики, входить п’ять посібників (експрес-контроль, самостійні та контрольні роботи, збірник К-задач, К-контрольні роботи, методичні рекомендації для вчителя), які пілотувались у 2021-2022 навчальному році, е-ресурс «Навчальні досягнення» для створення освітніх профілів учнів із математики відповідно до вимог Державного стандарту базової середньої освіти. А також — новий інструмент для організації формувального оцінювання при вивченні математики у 5 класі «Щоденник самооцінювання навчальних досягнень із математики учня 5 класу». Усі авторські матеріали доступні для перегляду на сайті Лабораторії математичної освіти Черкаського національного: bit.ly/3DsDfwe

У 2022-2023 навчальному році учителі математики як 5-х, так і 6-х класів традиційно зможуть отримувати методичну допомогу на «П’ятничних зустрічах», які розпочинають свою роботу 19 серпня 2022 року.

ННІ інформаційних та освітніх технологій